TURRIANUS (Franciseus). Ad illustrissimum…... - Lot 167 - Ferri & Associés

Lot 167
Estimation :
1000 - 1200 EUR
Résultat : 1 600EUR
TURRIANUS (Franciseus). Ad illustrissimum… Principem… D. Wilhelmum, Landgrauium Hassiae…, posterioris defensionis locorum Scripturae de una Ecclesia Catholica in terris visibili, & de Episcopo ejus Pontifice Romano : contra secundas cauillationes A. Sadeelis lutherani. Liber Primus et Secundus. Ingolstadii, Ex Officina Typographica Wolfgangi Ederi, 1583. In-4, vélin souple ivoire, encadr. de 2 fil. dorés, dos lisse avec le titre et le chiffre de de Thou 4 fois répété, tr. dor., traces d’attaches de ruban (Rel. de l’époque).
Mes ordres d'achat